Akıldan Yazılan Hikayeler Dini Hikaya

İsimli konu WH 'İslam ve Din Kültürü' kategorisinde, islam_sevdalisi üyesi tarafından 1 Ocak 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Akıldan Yazılan Hikayeler Dini Hikaya. Bu paylaşımımda Akıldan Yazılan Hikayeler ve Dini Hikaya hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız konuya teşekkür edin. Dini... dini hikayeler.!!! Dini Hikayeler / Zayıflama Ilacı ...

 1. Bu paylaşımımda Akıldan Yazılan Hikayeler ve Dini Hikaya hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız konuya teşekkür edin. Dini Hikayeler.. ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  Akıldan Yazılan Hikayeler, İslaam Dininde Hikayeler, İslamda Anne Hikayeleri, İslam Dini Hikayeleri, İslam Hikayeleri, Dini Hıkayeler, Dini Hikayeler, İni Hikayeler vs...

  [​IMG]

  Dini Hikayeler..  Sarhoşun biri, şarabın tesiriyle bir camiye girer ve dua etmeye başlar:
  - Yarabbi! Beni Cennetine koy, bana köşklerini ver, bana kevseri ver, bana hürülerine ver...
  Bu yakarmaları işiten müezzin, sarhoşun yakasından tutarak:
  - Ey akıldan, dinden gafil, senin camide işin ne? Sen ne yaptın ki, Allah'tan hem de bu sarhoş halinle dilyorsun? Hiç yakışıyormu?

  Sarhoş bu sözleri işitince başlar ağlamaya ve:
  - Müezzin efendi, müezzin efendi... ben sarhoşum, yakamdan elini çek, bana ilişme, dokunma bana, incitme beni, kırma kalbimi. Unutma, bilmiyorsan bil. Cenab-ı Hakk'ın rahmetinden lütfundan günahkar kullarıda ümitlenir. Benim sana sözüm yok, ben senden mi istiyorum. Tevbe kapısı açıktır. En büyük yardımcı Allah'dır. O öyle lütuf sahibidir ki, O'nun lütfunun, rahmetinin büyüklüğü yanında kendi günahımı büyük görmeye utanıyor, günahıma büyüklük veremiyorum.
  1 Ocak 2013
  #1
 2. Akıldan Yazılan Hikayeler Dini Hikaya Cevapları

soru sor

Akıldan Yazılan Hikayeler Dini Hikaya