Adını Bilmediğiniz Şarkıları Kolayca Bulun

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, zaferates5252 üyesi tarafından 23 Mayıs 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Adını Bilmediğiniz Şarkıları Kolayca Bulun. Arkadaşlar hepimizin bir yerde duyup çok beğendiğimiz şarkılar vardır ama adını bilmediğimizden indiremeğiz veya bidaha bulamayız bu program sayesinde... Şampiyonluk şarkıları... Forum Şarkıları ...

1. Arkadaşlar hepimizin bir yerde duyup çok beğendiğimiz şarkılar vardır ama adını bilmediğimizden indiremeğiz veya bidaha bulamayız bu program sayesinde artık bu dert bitti şarkı herhangi bir yerde (TV, izlediğiniz bir videonun fon müziği olarak) çalarken programı açın ve şarkıyı dinletin (yani mikrofonu sesin geldiği yere doğru tutun) program biraz sonra şarkının adını bulur.

http://www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe

NOT:verildiyse konuyu siliniz, beğenenler +rep verebilir :D
    23 Mayıs 2009
  2. Adını Bilmediğiniz Şarkıları Kolayca Bulun Cevapları

3. Yok abi indirmeyin boşuna fazla işe değil ama o kadar şarkı dinlettin bulduğuna raslamadım. En basitinden şarkıyı daha doğrusus ünlü şarkıyı dinletiyonm bana mısın demiyor. !!!!!!!!!!!
    23 Mayıs 2009
  4. sen hangi şarkıyı dinlettinki?
    23 Mayıs 2009
  5. Valla şu an hatırlamıyorum. Bir ara fon müzikleriyle ilgili bir çalışmama vardı. Dinlettim bulamadım. Tabi ünlü şarkılarıda dinlettim ama yine bulamadı. Eğer bulan varsa yazarsa iyi olcak ktabi resmini falan çeksin. YEni sürüm faslandır belki!!!
    Vesselam///
    23 Mayıs 2009
  6. abi çok nadir bulamıyo bide türkçe şarkıları bulamıyo belki ondandır . mikrofonu iyice yaklaştır o ses dalgasının bira hareketli olması lazım yoksa çoğu şarkıyı buluyo
    23 Mayıs 2009
  7. Türkçe şarkılar mı ağa ben Türkçe arkıları dinlettim. o zaman başlığı değiştir yabancı şarkı yap.
    23 Mayıs 2009
  8. tşkLer....
    23 Mayıs 2009
  9. ok ağa düzelttim oldumu :D
    23 Mayıs 2009
  10. ee türkçe şarkıları bulamıcaksa ne önemi varki nadiren işe yarar
    23 Mayıs 2009
  11. yorumlarınız için saolun olumsuzlar içinde tabi :D görüşlerinize her zman saygı duyarım.
    23 Mayıs 2009
  12. Üstad Ben Denemek İçin Müslüm Gürsesin En Az 50 Şarkısını Dinlettim.. Benimkileride Bulamadı...
    24 Mayıs 2009
  13. abi az önce dedik türkçe şarkıları bulamıyo diye yanlış anlattığım için özür:uzgun:
    25 Mayıs 2009
  14. zaferates5252 yorumlara olan saygın ve sabrım beni şaşarıttı.sen tam bu işlerin adamısın taktir ettim seni.ben de indirdim programı yanlız ses dalgalarının hareketi o kadar kıpırdamıyo bende sesi fazla açmama rağmen(ses sistemim 4+1) ne yapmalıyım.şimdiden yardımın için saol.:bravo:
    15 Temmuz 2009
  15. öncelikle benim için sarf ettiğin sözler için çok teşekkür ederim ama okadar da iyi deilim inşallah zamanla olucam,sorununa gelirsek ilk önce mikrofonunun olup olmadığına , takılı olduğuna ve çalıştığına emin ol.eğer bunların hepsi tamam sa şarkı çalar ken mikrofonu hoparlöre yaklaştır . inşallah yardımcı olabilmişimdir zaten bunları yaptığın da da olmuyosa daha ayrıntılı bir sorun vardır....
    15 Temmuz 2009
  16. mikrofonum çalışıyo.mikrofona konuştuğumda hoparlorlerden ses geliyo sesi yüksek ama müziğin sesini alamıyo.çook yakşaştırdığımda çooook tiz bi ses geliyo artarak.
    21 Temmuz 2009
  17. program bulamıyor yinede vardır bir püf noktası
    24 Temmuz 2009
  18. vardır muhakkak ta nedir ?
    30 Temmuz 2009
  19. ARKADAŞLAR YABANCI FİLMDE YADA BİR MAGAZİN PROGRAMINDA DUYDUM BU ŞARKIYI.DİLİME TAKILDI BULAMADIM ADINI DA.İNGİLİZCEM İYİ DEĞİL O YUZDEN KULAĞIMA GELENLERİ TÜRKÇE YAZIYORUM.PERRİ WOMEN AAAAAAH PERRİ WOMEN DİYE Bİ NAKARATI VAR. :d HERKES BİLİR ASLINDA.BİLEN VARSA BENİ BU İŞKENCEDEN KURTARSIN.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    4 Ekim 2009
  20. çok teşekkürler işime yarayacak:)
    16 Mart 2010
  21. kardeş telefondan vb dinletsen olurmu yoksa bilgisaydanmı dinletmem gerekiyor? :alala:
    27 Mart 2012
soru sor

Adını Bilmediğiniz Şarkıları Kolayca Bulun