Adetim 10 gün gecikti ne yapmalıyım?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 4 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Adetim 10 gün gecikti ne yapmalıyım?. mrb.ben 26 yaşında ve bir yıllık evli bir bayanım artık eşimle çocuk istediğimiz için 2 aydır korunmuyoruz her ayın 24de adet olurken bu ay 10 gün... Adetim 3 gün geçikti ne yapmalıyım? Adetim gecikti hamile miyim? ...

1. mrb.ben 26 yaşında ve bir yıllık evli bir bayanım artık eşimle çocuk istediğimiz için 2 aydır korunmuyoruz her ayın 24de adet olurken bu ay 10 gün geçmesine rağmen olmadım.idrarda gebelik tahlili yaptım ve ikinci kırmızılık yarım olarak çıktı fakat beta hcg tahlilimde ise değr düşük çıktı.dr gittim ve vajinal ultrasonda bir tane kistim olduğunu ve bir adet yumurtanın olduğunu söyledi.kese gözükmüyor dedi.yumurta çatlarsa adet olucağımı döllenme olursa hemile kalacağımı söyledi.bunları söylediğinde adetim 8 gün geçmişti şuan 10 gün geçti ama ben hala adet olmadım ne yapmam gerek bilmiyorum.bana yardım ederseniz çok sevinirim.
    4 Eylül 2010
  2. Adetim 10 gün gecikti ne yapmalıyım? Cevapları

3. Bence hamilesin güzelim kocana tebriklerimi ilet doktorların ne dediğini önemli değil sen ne hissediyorsun hamilemi?
    ozaman ölesin çünkü onlar annelik duygusunu senden daha iyi bilemezler dimi
    :)
    teşekküre gerek yok
    25 Eylül 2010
  4. hap kullandığım halde adetim 6 ğün gecikti test yaptım sonuç negatif ne yapmalıyım
    13 Şubat 2012
  5. Hap Kullanmışsın ve Test Sonucunda Negatif Çıkmış Boşuna Telaş Yapıyorsun Psikolojiktir...
    14 Şubat 2012
soru sor

Adetim 10 gün gecikti ne yapmalıyım?