acil yardım edin hafıza kartına müziq atma

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, NetworkeR üyesi tarafından 9 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: acil yardım edin hafıza kartına müziq atma. ya arkadaşlar samsung e 250 ye müzik atıyorum 20-30 tane 5-6 sı anca gelio tekrar tekrar atıyorm ama malesef :( youtube dan indiriyorm buarada hepsini... Gelen mesjaları hafıza kartına atma programı Gelen msjları hafıza kartına atma programı (2) ...

1. ya arkadaşlar samsung e 250 ye müzik atıyorum 20-30 tane 5-6 sı anca gelio tekrar tekrar atıyorm ama malesef :( youtube dan indiriyorm buarada hepsini bazılarını alıor bazılarını almıyor
    9 Ağustos 2009
  2. acil yardım edin hafıza kartına müziq atma Cevapları

3. arkadaşım demekki hafızan dolmuş ondan ama neden almasın ki boşsa? :S
    10 Ağustos 2009
  4. bencede katılıyorum sana faiz:bravo:
    10 Ağustos 2009
  5. hafıza kartı full boş ama ya :(
    12 Ağustos 2009
  6. 1. düzgün konuş 2. yardım etmiceksen burrda gelip kalabalık yapma bu arada bilgin olsun die sölüyorm o telefonu 2 sene önce almıştm ama sen zenginsen o kadar git hergün deiştir telini çöpe atıcak deilim [kizgin][kizgin]
    12 Ağustos 2009
  7. Belki de hafıza kartı format gerektirir...
    12 Ağustos 2009
  8. faiz teşekkürler perwer04 ama diğer telefonlarda gözüküyor
    12 Ağustos 2009

9. adminim baksanız bi forumu kirletiyoo banlayın şu adamı ya ip adresini kilitleyin
    13 Ağustos 2009
  10. Nokia-N97 allahından bul git işine bi sorunumuz var gelipte küfürlü şeyler yazma seni moderatöre bildirdim [kizgin][kizgin]
    13 Ağustos 2009
soru sor

acil yardım edin hafıza kartına müziq atma