Açık Lise Kitapları Nereden Alınır?

İsimli konu WH 'Genel' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 6 Ekim 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Açık Lise Kitapları Nereden Alınır?. Açık Lise Kitapları Nereden Alınır? Açık lise kitapları Halk eğitim merkezlerinden alınır. Açık Lise Diploması Nasıl Alınır? - Açık Lİseden Nasıl Mezun Olunur? Açık Lise Diploması Nasıl Alınır? - Açık Lİseden Nasıl Mezun Olunur? ...

1. Açık Lise Kitapları Nereden Alınır?

Açık lise kitapları Halk eğitim merkezlerinden alınır.
    6 Ekim 2009
  2. Açık Lise Kitapları Nereden Alınır? Cevapları

3. Açık Öğretim Lisesi 1. Dönem Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış serinin 1. kitabıdır.
    Alanında en kapsamlı ilk ve tek kitap olma özelliğini taşımaktadır.
    Açık Öğretim Lisesi Yardımcı Ders Kitabı 1. Dönem,
    Türk Edebiyatı 1, Matematik 1, Coğrafya 1, Dil ve Anlatım 1, Kimya 1, Biyoloji 1, Yabancı Dil 1, Fizik 1,
    Tarih 1, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 1 ve Sağlık 1 derslerini kapsar.
    Kitap içerisinde Konu Anlatımları, Konu Tarama Testleri, Çözümlü Sorular, Ünite Soruları, ve Deneme Sınavları vardır.
    Tam 512 Sayfadan oluşmaktadır.)

Açık Öğretim Lisesi 2. Dönem Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış serinin 2. kitabıdır.
    Alanında en kapsamlı ilk ve tek kitap özelliğini taşımaktadır.
    Açık Öğretim Lisesi Yardımcı Ders Kitabı 2. Dönem,
    Türk Edebiyatı 2, Matematik 2, Coğrafya 2, Dil ve Anlatım 2, Kimya 2, Biyoloji 2, Yabancı Dil 2, Fizik 2,
    Tarih 2, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2 ve Sağlık 2 derslerini kapsar.
    Kitap içerisinde Konu Anlatımları, Konu Tarama Testleri, Çözümlü Sorular, Ünite Soruları, ve Deneme Sınavları vardır.
    Tam 532 Sayfadan oluşmaktadır. )

Açık Öğretim Lisesi Soru Bankası Yardımcı Ders Kitabı

(Açık Öğretim Lisesi sınavlarına hazırlık amacıyla hazırlanmış Soru Bankası serisinin 1. kitabıdır.
    Alanında Açık Lise Soru Bankası olarak ilk ve tek kitap özelliğini taşımaktadır.
    Açık Öğretim Lisesinde bulunan toplam 163 derse ait her birinden ayrı ayrı olmak üzere tüm dönem konularını kapsar.
    Tam 512 Sayfa ve 9780 sorudan oluşmaktadır.)
    İletişim: İlayda Açık Lise Yayınları Telefon: (0212) 531 45 89 - 525 22 33 - 621 05 19

Ä°layda Dershanesi
    Açık Öğretim Lisesi Yardımcı Ders Kitapları
    5 Haziran 2010
  4. Kitap En Ucuz ve Hızlı Bizden Alınır | Acele Gelsin | yazlık dukan karatay
    Güvenilir onlina kitap alışverişin tek adresi.Memnun kalacaksınız..

Geçen nette araştırırken gördüm ve ben cok kitap okuyan bırısıyım..
    Linkteki verdiğimm siitedeki fiyatlara bana cok cazıp geldı cunku pıyasa degeerının altında fıyatlar.. Ayrıca 100 tl lık tutarda kargo bedelı de odenmıyor ve buda benı mest eden baska bır altarnatıf..Yetkılıler ılgılı ve alakalılar musterıye deger verıyorlar...

Bence bi girin bakın ve deneyin derim....

www.acegelesi.com
    22 Temmuz 2011
soru sor

Açık Lise Kitapları Nereden Alınır?

Alakalı Aramalar:

1. gaziantep açık öğretim lisesi kitapları