20'lik diş erken yaşlarda da çıkabilir mi?

İsimli konu WH 'Ağız ve Diş Sağlığı' kategorisinde, meHmeT&büşRa üyesi tarafından 11 Nisan 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: 20'lik diş erken yaşlarda da çıkabilir mi?. 20'lik diş erken yaşlarda da çıkabilir mi? - 20 Yaş dişleri tüm sürekli dişler tam olarak sürdükten ve kök gelişimlerini tamamladıktan sonra herhangi... 20'lik diş ağrısı uzun sürer mi 20 lik Diş Çilesi ...

1. 20'lik diş erken yaşlarda da çıkabilir mi?

- 20 Yaş dişleri tüm sürekli dişler tam olarak sürdükten ve kök gelişimlerini tamamladıktan sonra herhangi bir dönemde çıkabilirler.

benimde 20likler cıkıomus :D yasım 16 ama dişim ağrıyo die gittim doktora dün dio senin 20likler cıkıo :D sastım kaldım :öhh: bnm dişlerim kök gelişimlerini erkenden tamamlamıs :D
    11 Nisan 2009
  2. 20'lik diş erken yaşlarda da çıkabilir mi? Cevapları

3. en rahat atlatan benim galiba..
    14 Nisan 2009
  4. Bende 16 yaşındayım ve çıkıyorlar yawaş yawaş demekki gelişmini ii saglamış :D:yuppi:
    20 Ekim 2009
  5. ya benim hala cıkmadı ki dislerim :D tövbe tövbe :D dişciye qitmeyede korkuom yaf :uzgun:
    22 Aralık 2009
  6. 20'lik dişlerinizin çıkması için neden acele ediyorsunuz ki? ben de 16 yaşındayım ve dişlerim çıkıyor. doktor alınması gerektiğini söyledi. 10 gün sonra da aldıracağım.. çıkmayanların hemen aldırmasını tavsiye ederim sonra kökleri güçlenince alınmıyormuş
    15 Temmuz 2010
  7. evet çıkıyor malesef yaşım 18 3 günden beri arka dişlerimde bir ağrı var böyle şiş durumda ama diş olduğunu bilmiyodum sonradan fark ettim hala ağrı yapıyor emin değilim 20 lik diş olduğuna çok ağrıyor ama erken yaşta çıkıyor bence
    6 Ekim 2010
  8. tabi çıkıo ben 13 yaşındayım ve yirmilik dişlerimin hepsi çıktı fakat damağım daha genişlemediği için çok sorun yaratıyor malesef
    sabah kalktığımda kulağım çok şiddetli bir halde ağrıyordu ve dişimde her gün ağrıyor yemek yememide engelliyor
    4 Aralık 2010
  9. ben 16 yaşındayım doktor yirmilik diş çıkıyo dedi çok şaşırdım yirmilik dişin erken çıkmasının bir zararı olur mu yirmilik diş kaç günde çıkıyo lüften bi bilgi verirmisin ?? :uzgun:
    24 Ocak 2011
  10. valla ben sana diyim dişler zor çıkıyo üstler çıktıda altlarda ağrıyo 1-2 yıla cıktı bnm yaw:D
    6 Mart 2012
  11. merhabaa ben 16 yasindayim ve sag alt disimin en arka tarafinda asiri bi agri var ve doktor A gttm 20 lik disler cikioooo dedii hala ucunu goremiom et var sadecee ve kulagimda bogazimda cok agri yapiyo bu dislerin bna zarari olurmu veya agri ne kdr surer ?
    15 Ağustos 2012
  12. Arkadaşlar dün dersteyken dişimin arasına susam kaçmıştı.. Dilimi arka dişlerimi nolduğu yere uzattım. Bi baktım küçük diş parçacıkları bitiyo. Eve geldim anneme bi sordum 20lik dişin çıkıyo dedi şaştım kaldım yeminle...
    24 Mayıs 2013
  13. merhaba ben 16 yasındayım arka dişlerimin arkasında bi sertlik vardı ve yanağımı yara yaptı çok acıyor su an , doktora gittim 20 yaş dişin çıkıyor dedi 1 yıl sürermiş çıkması yanağımın yara olmasını engellemek için ne yapabilrirm ? tesekkürler
    25 Mayıs 2013
  14. ben 13 yaşındayım 20 lik dişim çıkıyor :D
    29 Mayıs 2013
  15. en erken ne zaman çıkar ya bu dişler
    2 Haziran 2013
  16. 16 yaşımdayken bu konuyu açmışım :) yaşım 21 oldu yarın doktora gitcem 20likler için :D ancak çıktı düşünün artık:)
    10 Ekim 2013
  17. Herkes diyorki doktora gittim gösterdim 20 lik dişin çıkıyor dedi. Ama bu çok ağrıyor ne yapmalıyım. Doktora neden sormadın diyorum kaldıki üyede değilsin siteye kendini büyük göstermene gerek yok 13 yaşında 20 lik diş çıkmaz.
    22 Ocak 2014
  18. Ya ben 13 yaşındayım ama fırladı çıktı :( diş etini kesmiş dişe dokunuluyor çok ağrı veriyor, hiç kimse inanmıyor (ben bile) ben ne yapayım siz yine 16 yaşınızdaymışsınız
    4 Mayıs 2014
soru sor

20'lik diş erken yaşlarda da çıkabilir mi?

Alakalı Aramalar:

1. 20 lik diş erken çıkar mı

,
  2. 20 lik diş kaç yaşında çıkar

,
  3. 16 yaşında diş çıkarmı

,
  4. 20 lik diş erken çıkarmı,
  5. 16 lık diş,
  6. 20 lik dişlerin erken çıkması,
  7. yirmilik diş en erken kaç yaşında çıkar,
  8. 18 lik diş kaç yaşında çıkar,