1 GB Lik Hafıza Kartını 2 GB Yapmak. 100% calisiyormuş

İsimli konu WH 'Donanım Bileşenleri' kategorisinde, oguzbey1988 üyesi tarafından 11 Kasım 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: 1 GB Lik Hafıza Kartını 2 GB Yapmak. 100% calisiyormuş. SADECE 1 GB KARTLAR ICIN GECERLIDIR ACIKLAMA... 1-HAFIZA KARTINI KART OKUYUCUYA TAKIN 2-PC KARTINIZI GORMEZSE DIGER USB PORTLARINI DENEYIN... gb 1 GB Lik Hafıza Kartını 2 GB Yapmak. 100% calisiyormuş ...

1. SADECE 1 GB KARTLAR ICIN GECERLIDIR

ACIKLAMA...

1-HAFIZA KARTINI KART OKUYUCUYA TAKIN

2-PC KARTINIZI GORMEZSE DIGER USB PORTLARINI DENEYIN

3-KARTIN TAKILI OLDUGU SURUCUYU SECIN

4-FIX E TIKLAYIN

5-ARTIK HAFIZA KARTINIZ 2 GB OLDU

NOT:KARTA ZARAR VERMEZ ANCAK KARTA FORMAT ATILDIĞINDA KART TEKRAR 1GB A DÖNER

DOWNLOAD

Alıntıdır​

Bir kaça uyarı yapmadan geçemeyeceğim işlemi yapmadan önce hafıza kartındaki verilerin hepsini bilgisayarınıza kopyalayın. Çünkü program çalışırken hafıza kartını formatlıyor.

buraya kadar olan kısım ç. alıntıdır :D

Ben şahsen denemedim Ama akşam eve gideyim deneyeceğim çünkü bürodaki bilgisayrdan fazla download yapmak istemioyırum cve program kurmakta istemiyorum o yüzden deneyemedim. ama deneyen arkdaşlar var çok güzel yorumlar yazmışlar özellikle cep telefonu hafıza akrtlarında başarılı olan bir program mışşş..
    11 Kasım 2008
  2. 1 GB Lik Hafıza Kartını 2 GB Yapmak. 100% calisiyormuş Cevapları

3. Paylaşım için sağol ama malesef işe yaramıyor dostum.
    13 Kasım 2008
  4. Bİtanesİn...
    24 Kasım 2008
  5. ben hala deneyemedim bunuda bi tanesin demek işe yaradı çalışıo anlamında mı
    24 Aralık 2008
  6. 1 GB Lik Hafıza Kartını 2 GB Yapmak. 100% calisiyormuş
    denemeden siteye koyma hadi kart yandı diyelim vercenmi parasını
    6 Ocak 2009
  7. ben denedim süper bişey.:tamam: artık flash diskimle artislik tasliyabiliom.&)bide gerçektende hafızayı büyütse daha süper olucaktı :uzgun:ama şimdilik buda idare eder.:D
    26 Ocak 2009
  8. çok güzel arkadaşlar
    31 Ocak 2009

9. sen yak kartı bişe olmaz kaç paralık şey ya bu sektör böledir hocam denemeden zarara girmeden bişe öğrenemezsin
    13 Şubat 2009
  10. sağol birader
    çok iyi oldu
    15 Şubat 2009
  11. malesef işe yaramadı kartın boyutu 2gb görünüyo ama1gb tan fazla almıyo [kahretsin] kartın içindeki dosyalarımda gitti
    1 Mart 2009
  12. Arkadaşlar akıl var mantık var 1gb hafıza kartını nasıl 2 gb yapıyor :) ya arkadaşım insanlaın kafasını karıştırma sen bi hafıza kartı nasıl çalışır bi öğren sonra bunları buraya yaz...!
    4 Mart 2009
  13. Lan Oglum Bosuna İndirmeyin Rapidinizi Yemeyin hic bi b....k yaramıyoo
    flashı 2 gb gosteriyo ama 1 ten fazla almıyoo
    15 Mart 2009
  14. Dogru arkadaslar yaa olmuyo dosyalarda gıdıyo indirmeyın
    16 Mart 2009
  15. ben denedim çok beğendim.nokia ve samsungda mükemmel sonuç verirken çift hatlı anycol telefonlarda kart 2gb olmasına rağmen 1gb gözüküyor.fakat 1gb den fazla dosya yüklenebiliyor.çok güzel bir paylaşım.emeği geçen herkese teşekkürler.
    6 Nisan 2009
  16. ne demek indirmeyin kullanmayı bilmiyosun diye böyle demen yanlış.formatlamadan önce kartı masa üstüne yedekle.işlem bitince dosyaları tekrar karta at bakalım gidiyomu..[kahretsin]
    6 Nisan 2009
  17. PC donanımlarının belli frekansları ve depoalama birimleri vardır.Siz onu aşamazsınız bu imkansız heleki bir programla asla.Böyle saçma konular açmayın.Ya birisinin hafıza kartı bozulsa nasıl hesap vereceksin?
    6 Nisan 2009
  18. kartı sadece teorik olarak 2 gb gösteriyor. fiziksel olarak 2 gb olmuyor ayrıca Dadaşgam arkadaşın dediği gibi (eğer kart 1 gb ise) 1 gb nin üzerinde veri depolayamıyor kart.
    12 Nisan 2009
  19. teşekkürler arkadaşlar ben denedim oldu
    4 Mayıs 2009
  20. paylaşım için saol....... dostum ama geç bu işleri pasaf
    9 Mayıs 2009
  21. ARKADAŞLAR BU 1GB HAFIZA KARTINI 2GB YAPMA PROGRAMINI NASIL YUKLUYORSUNUZ BI YARDIMCI OLSANIZ
    :tamam:
    22 Haziran 2009
soru sor

1 GB Lik Hafıza Kartını 2 GB Yapmak. 100% calisiyormuş

Alakalı Aramalar:

1. hafıza kartı boyut yükseltme